0 Nákupný košík

Vedecký potenciál

Investujeme do výskumu, nových projektov a inovatívnych technológií s cieľom premeniť najlepšie vedecké idei do zdravia našich pacientov 

“MyRealWay” Alliancia stavia vysoké priority do spolupráce akademických a vedeckých inštitúcii, nemocníc, súkromných zdravotných zariadení, sanatórii a kúpeľov. 

Vedecký základ formule “MyRealWay” bioregulátorov boj vyvinutý vedcami, členmi Európskej Akadémie Prírodných vied a Európskej vedeckej spoločnosti.  Medzi základnými cieľmi Európskej pobočky Regeneratívnej medicíny a dietológie Európskej Vedeckej Spoločnosti je Expertné hodnotenie /posudky a podpora výskumu. http://www.ewg-board.eu/wiederherstellung-nutriciology.html

Vysoká kvalita, bezpečnost a dokázaná účinnosť “My Real Way” ingredientov dovoľuje kombinovať bioregulátory v integrovaných programoch na zebezpečenie želateľných výsledkov individuálneho organizmu a stimulovanie jeho telesných a psychických zdrojov.

Náš kľúčový cieľ je zabezpečenie starostlivosti pre verejné zdravie a poskytnutie inovatívnych produktov s dokázanou efektivitou. Tieto etické pravidlá udržujeme vo všetkých našich súčasných a budúcich programoch.