0 Nákupný košík

Záleží nám na kvalite a bezpečnosti

“MyRealWay” sa fokusuje na výber a výrobu ideálneho zloženia vysoko kvalitných a inovatívnych  “MyRealWay” výživových doplnkov. 

Kontrola kvality "MyRealWay" peptidových bioregulátorov sa uskutočňuje na každom stupni, od iniciálneho výrobného procesu až po finálnu mediálnu komunikáciu s klientom.  

Všetky "MyRealWay" produkty sú vyrábané podľa ISO štandardov za použitia ekologických surovín vysokej kvality od Európskch dodávateľov  a “hi-tech” technologického vybavenia.

“Dizajn” unikátnej formule  “MyRealWay” peptidov, ktorá chráni zdravie a predlžuje mladosť, je založený na vedeckom potenciále uznávaných expertov. Ďalšie doplňujúce látky ako vitamín, minerály a výťažky z liečivých rastlín sú podrobované niekoľko stupňovej laboratórnej kontrole podľa Európskych štandardov. Na základe výsledkov testov sú selektované najlepšie vzorky pre výrobu inovatívnych “MyRealWay“ bioregulátorov.

"MyRealWay" medzinárodné certifikáty GMP a HAACCP potvrdzujú dodržanie správnej výrobnej praxe podľa Európskych smerníc a štandardov.