0 Nákupný košík

ČO SÚ TO PEPTIDY?

Peptidy sú reťazce amino-kyselín spojené peptidovou väzbou. Inými slovami, peptidy sú krátke úsečky proteínov (bielkovín), ktoré sú základnými stevebnými jednotkami buniek nášho tela. Podieľajú sa na rôznych procesoch v našom tele, vrátane rastu buniek, regulácie starnutia buniek, metabolizmu, alebo odtraňovania poškodených buniek z organizmu. Sú základnou súčasťou mnohých hormónov, enzýmov, signálnych (informačných) molekúl a podobne. Preto sú peptidy zdravým riešením pre anti-aging proces (proces starnutia).

Cielená liečba na vaše zdravotné ťažkosti-orgánovo špecifické PEPTIDY

Máte zdravotné ťažkosti a zaťažujete tabletkami celé telo? Namierte svoju pomoc presne tam kde to potrebujete! Je tu novinka- orgánovo špecifické peptidy! Každý orgán má svoje vlastné peptidy, ktoré ho regulujú a udržujú v zdravom stave. Ak ich nemáme dostatok, orgán stráca vitalitu a postupne chorľavie. BIOAKTÍVNE PEPTIDY MyRealWay regenerujú bunky, vyplavujú toxíny a obnovujú zdravie jednotlivých orgánov.

ČO SÚ TO PEPTIDY?

Objav peptidov a ich bioregulačnej funkcie (Nobelova cena v.r.2018) priniesol nové možnosti do zásahu prirodzenej regenerácie orgánov a tkanív. ČO SÚ TO PEPTIDY? Peptidy sú reťazce amino-kyselín spojené peptidovou väzbou. Inými slovami, peptidy sú krátke úsečky proteínov (bielkovín), ktoré sú základnými stevebnými jednotkami buniek nášho tela. Podieľajú sa na rôznych procesoch v našom tele, vrátane rastu buniek, regulácie starnutia buniek, metabolizmu, alebo odtraňovania poškodených buniek z organizmu. Sú základnou súčasťou mnohých hormónov, enzýmov, signálnych (informačných) molekúl a podobne. Dokonca každé tkanivo a orgán má svoje vlastné- orgánovo špecifické- peptidy, ktoré ho udržujú v zdravom stave. Je preto mimoriadne dôležité, aby telo malo konštantný prísun všetkých druhov peptidov pre každé tkanivo a príslušný orgán. Ich hlavnou funkciou je urýchliť proces regenerácie buniek, aktivácie telesných rezerv a adaptačných mechanizmov na prevenciu proti zápalom a iným ochoreniam, vrátane spomalenia rýchlosti starnutia. Preto sú peptidy zdravým riešením pre anti-aging proces (proces starnutia). AKÁ JE ÚLOHA PEPTIDOV V ORGANIZME A AKO ICH DEFICIT SÚVISÍ S OCHORENÍM? Každá choroba znamená patológiu (chorobný proces) na úrovni buniek daného orgánu a systému. Nedostatok peptidov v organizme sa premieta do nerovnováhy hormonov,enzýmov, neuropeptidov a disregulácie celého hormonálno – imunitného a nervového systemu, urýchľuje sa predčasné starnutie a rozvoj ochorenia. PEPTIDY: Regenerujú a omladzujú bunky Predĺžujú zdravý metabolizmus bunky Posilňujú imunitu Regulujú proteínovú syntézu v tele Podieľajú sa na prenose medzibunkovej informácie Sú netoxické. Nenávykové. Nespôsobujú alergické reakcie Sú prirodzenými metabolitmi nášho tela. Sú vlastné nášmu imunitnému Eliminujú príčiny ochorení, nie symptómy

More