0 Nákupný košík

Vráťte imunitu jedným krokom do formy a natrvalo.

okiaľ liečba opakujúceho sa problému nezaberá, treba sa na zdravotný stav pozrieť komplexnejším pohľadom. Je to práve imunita, teda obranyschopnosť organizmu, ktorá ho má pred vonkajšími vplyvmi chrániť. Ale čo ak to nerobí?

Posilnenie imunity je celoročnou záležitosťou, nakoľko to nie sú iba sezónne ochorenia, ale aj oslabenie výkonnosti, vitality či psychického stavu, čo môže byť následkom. Dobrou správou je, že existuje množstvo „domácich“ postupov, ktorými sa stav môže zlepšiť, no takisto existuje riešenie na trvalé zlepšenie. Užívanie bioaktívnych peptidov je tou najpresnejšou cestou, ako sa dostať k príčine problému a nadobro sa ho zbaviť.

Každý orgán má svoje vlastné, orgánovo špecifické peptidy, ktoré ho udržujú v zdravom stave. Je preto mimoriadne dôležité, aby telo malo konštantný prísun všetkých druhov peptidov pre každé tkanivo a príslušný orgán. Ich hlavnou funkciou je urýchliť proces regenerácie buniek, aktivácie telesných rezerv a adaptačných mechanizmov na prevenciu proti zápalom a iným ochoreniam, vrátane spomalenia rýchlosti starnutia.


Aká je úloha peptidov v organizme a ako ich deficit súvisí s ochorením?

Každá choroba znamená patológiu (chorobný proces) na úrovni buniek daného orgánu a systému. Nedostatok peptidov v organizme sa premieta do nerovnováhy hormónov, enzýmov, neuropeptidov a disregulácie celého hormonálno – imunitného a nervového systému, urýchľuje sa predčasné starnutie a rozvoj ochorenia.

Ako liečia peptidy?

Peptidy sú základnými stavebnými jednotkami našich buniek. Nakoľko každé ochorenie začína ako porucha na úrovni buniek v dôsledku nedostatku peptidov, práve ich doplnenie do tela je najefektívnejším spôsobom liečby. Mieria presne, rýchlo a najmä účinne, pričom každý orgán má vlastný špecifický peptid regulujúci jeho funkciu.

Oslabený imunitný systém nie je výnimkou, a tak na trhu nájdete bioaktívne peptidy v kapsulovej forme určené práve na posilnenie imunity. Sú obohatené o vitamíny, minerály a rastlinné výťažky, ktoré ešte viac znásobujú účinok.

Prirodzené pre telo

Naše telo preferuje prirodzené spôsoby liečby, a tak je dobré na imunitu zvýšiť príjem ovocia a zeleniny, dodržiavať pitný režim, hýbať sa či dostatočne oddychovať. Tieto úpravy životného štýlu sú jednými z najdôležitejších, no mieria na celkové zdravie, nie na príčinu oslabenej obranyschopnosti.

Bioaktívne peptidy sú najmodernejšou biologickou liečbou vo forme kapsúl. Ich jedinečnosťou je, že si zachovávajú svoj účinok aj po prechode tráviacim systémom, odkiaľ sa vstrebávajú priamo do krvi! Ide o naturálne zloženie bez umelých prísad.

Rastlinná kapsula sa rozpúšťa postupne, čo zaisťuje priebežné uvoľňovanie účinných látok do krvi aj k danému orgánu. Stačí mesiac a citeľná zmena je na svete, užívanie počas dvoch až troch mesiacov zaisťuje trvalý účinok, čo je najlepšie na posilnenie imunity.

Udržte imunitu vo forme

Aby ste imunitu udržali vo forme, myslite na faktory, ktoré ju postupne oberajú o silu. Najsilnejšie negatívne účinky majú celkom bežné veci – spôsob stravovania, ochorenia a s nimi súvisiace užívanie antibiotík, životný štýl, ktorý môže trpieť nedostatkom spánku, stresom či nedostatkom pohybu. Liečba bioaktívnymi peptidmi dokáže naštartovať to, o čo vás nesprávne nastavené každodenné veci obrali, no je na vás, aby ste telu opakovane neškodili. Na vašom zdraví predsa záleží!

peptid IMMUNE Tide PlusZdroj: My Real Way

Doporučené užívať:

pri oslabenom imunitnom systéme;
na prevenciu infekčných zápalových ochorení;
na rýchle zotavenie sa po infekčných a zápalových ochoreniach;
na prevenciu chrípky a akútnych infekcií horných dýchacích ciest;
po ožarovaní a chemoterapii;
na prevenciu rozvoja mentálneho a emočného stresu;
na prevenciu voči vplyvu nepriaznivých faktorov z prostredia ako: ionizačné žiarenie, geopatogénne zóny, znečistené prostredie a i.;
na zlepšenie a udržanie funkcie imunitného systému u starších ľudí;


Späť k novinkám